Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Aksident në Elbasan nga parakalimi i gabuar, dërgohen me urgjencë në spital dy persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

88700f50d467914c3b6fb4ad1fe4c09b

Një aksident i trefishtë është shënuar ditën e sotme në aksin Elbasan-Librazhd.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 08:45 në Labinot Fushë. Në aksident janë përfshirë tre makina të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital.

Dyshohet se shkak i aksidentit është bërë parakalimi i gabuar.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img