Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
77 %
1kmh
65 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
19 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Aksident në Elbasan/ Maunja përplas rëndë 50-vjeçaren, shoferi largohet nga vendngjarja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur ngjarjen e plotë.

Më shumë

spot_img