Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Aksident në Elbasan, makina përplaset me motorin, një i plagosur rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një nga rrugët kryesore të qytetit të Elbasanit, në afërsi të Parkut “Rinia”.

Sipas burimeve zyrtare një automjet tip ‘Benz’ i cili dyshohet se po qarkullonte me shpejtësi është përplasur me një motor.

Për pasojë ka mbetur plagosur rëndë drejtuesi i motorit, i cili është transportuar për në spital, ndërsa burime bëjnë me dije se ai ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore.

Policia ka dokumentuar të gjitha provat në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaktarit dhe rrethanave që sollën aksidentin.

Më shumë

spot_img
spot_img