Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
31 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Aksident në Elbasan, makina del nga rruga dhe përplaset me shtyllën, dy persona në gjendje të rëndë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

825cbabd9ca9675bf4138e16236a6d34

Një akident i rëndë ka ndodhur në Elbasan mbrëmjen e sotme.

Një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me shtyllën në afërsi të lagjes “Shënkoll” pranë urës së Shkumbinit, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Të dy personat që ishin në makinë, shoferi dhe pasagjeri janë dërguar me urgjencë në spital, ku ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img