Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Aksident në Elbasan, dy të plagosur rëndë

Lajme të ngjashëm

Aksident në aksin rrugor Cërrik-Elbasan, dy të plagosur rëndë.

Para pak minutash është regjistruar një aksident i rëndë rrugor ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Ende nuk bëhen me dije shkaqet e aksidentit si dhe identitetet e të plagosurve por paraprakisht mësohet se një prej tyre është në gjendje më kritike. Policia dhe ambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.


Më shumë