Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Aksident në Elbasan, çifti nga Tirana niset me urgjencë drejt spitalit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

321a10ad17c1e8f99e1a9705b8570d03

Një aksident ka ndodhur rreth orës 19:50 në afërsi të qytetit të Elbasanit.

Sipas burimeve zyrtare, aksidenti ka ndodhur në Mengël në aksin e rrugës Librazhd-Elbasan.

Automjeti i një çifti nga Tirana që po ktheheshin pas pushimit të fundjavës në Pogradec është përplasur me një automjet tjetër që po futej në rrugën kryesore.

Si pasojë çifti nga Tirana është plagosur dhe është transportuar me urgjencë drejt spitalit, ndërsa mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img