Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Aksident në Elbasan, automjeti përplas biçiklistin, plagosuri dërgohet menjëherë drejt spitalit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotmë pranë Varrezave të Dëshmorëve në Elbasan, ku një automjet ka përplasur një qytetar që po lëvizte me biçikletë.

I plagosuri është nisur menjëherë drejt spitalit rajonal të qytetit, ndërkohë që ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po puno0jnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img