Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident në Durrës/ Makina shmang përplasjen, por përfundon në hekurat anës rrugës (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c2333525cf5d7a7188363a948d5999a4

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Durrës.

Bëhet me dije se një automjet për të shmangur përplasjen me një automjet tjetër, ka përfunduar mbi hekurat anës rrugës.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Aleksandër Goga’, ndërsa për fat të mirë nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve që çuan në këtë aksident.

Screenshot_3.pngaksident-ne-durres1.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img