Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në Cërrik, dy automjete përplasen "kokë më kokë"

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në Cërrik, dy automjete përplasen "kokë

Dy automjete janë përfshirë këtë të dielë në një aksident në qytetin e Cërrikut. Aksidenti ka ndodhur në një nga lagjet e qytetit ku du automjete janë përplasur me njëri tjetrin.

Nga aksdienti fatmirësisht nuk ka pasur asnjë person të plagosur ndërsa dëmet materiale janë të mëdha. Një nga automjetet ka mbetur i shkatërruar pothuajse plotësisht.

Shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë qarkullimi me shpejtësi tej normave të lejuara dhe humbja e kontrollit të drejtimit të lëvizjes nga ana e njërit prej drejtuesve të automjeteve të përfshira në këtë aksident.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese