Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Aksident në Bulqizë, makina del nga rruga dhe përplas këmbësorin 23 vjeçar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident rrugor është regjistuar mbrëmjen e sotme në fshatin Boçevë të Bulqizës, ku një makinë ka dalë nga rruga duke përplasur një këmbësor.

Sipas informacioneve, drejtuesi i mjetit tip “Passat” me iniciale D.C, 28 vjeç, ka humbur kontrollin e makinës, duke lënë të plagosur 23 vjeçarin me iniciale D.K.

Sakaq i aksidentuari është dërguar me urgjencë në spitalin e Peshkopisë, ndërkohë që policia ka shoqëruar në ambjentet e Komisariatit drejtuesin e mjetit për hetime të mëtejshme.

Më shumë

spot_img