Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

Aksident në Berat, përplaset Benzi dhe Fouristrada, plagosen dy persona

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bb547d36da3e90c71c0ab500b56a27be

Një aksident është shënuar ditën e sotme në Berat.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina një tip Benz dhe një makinë Fuoristradë, të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën.

Mësohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img