Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Aksident në Berat, kamionçina e mbushur me bombula gazi përplaset me ambulancën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në vendin e quajtur “Rrapi” në lagjen “30 Vjetori” në Berat, ku një automjet është përplasur me ambulancën.

Fatmirësisht nga përplasja nuk ka të lënduar por vetëm dëme material, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sipas raportimeve, kamionçina e mbushur me bombula gazi i ka prerë rrugën ambulancës, ndërkohë që pas përplasjes, bombulat e gazit janë hequr me shpejtësi nga një automjet tjetër për të shmangur rrezikun  ndonjë shpërthimi.

Më shumë

spot_img
spot_img