Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
3.1kmh
0 %
Hën
16 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, krijohen radhë të gjata kilometrike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është regjistruar pasditen e kësaj të shtune në autostradën Tiranë-Durrës.

Nga fotot e ardhura në redaksinë e newsbomb shihet se si pasojë e aksidentit rradhë të gjata kilometrike të automjeteve janë krijuar në autostradë.

Ndërkohë, deri më tani nuk ka ende asnjë njoftim zyrtar nga policia dhe nuk dihen më tepër detaje në lidhje me ngjarjen.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img