Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, mjeti humb kontrollin dhe përfundon në kanal

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

efb2be61eaaeec2ede6528a9b0a8f688

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Burime bëjnë me dije se një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke përfunduar në  kanal.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar nga aksidenti, ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Për shkak të aksidentit, trafiku në aksin Tiranë-Durrës është rënduar për disa minuta.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img