Aksident në autostradën Tiranë-Durrës/ Makina përplas motorin, i aksidentuari dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 14:59 11-07-2020 Aksident në autostradën Tiranë-Durrës/ Makina përplas motorin, i aksidentuari dërgohet me urgjencë në spital Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në autostradën Durrës-Tiranë.

Bëhet me dije se një makinë me drejtues shtetasin A.T., ka aksidentuar një person, i cili po lëvizte me motor.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur i lënduar drejtuesi i motoçikletës, identiteti i të cilit nuk është bërë me dije. Personi në fjalë është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010998964309692
array(1) { ["section"]=> string(113) "aksident-ne-autostraden-tirane-durres-makina-perplas-motorin-i-aksidentuari-dergohet-me-urgjence-ne-spital-213548" }