Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përmbyset në mes të rrugës

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës.

Një makinë është përmbysur në mes të rrugës, ndërkohë nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

 


Më shumë