Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

Aksident në autostradën Fier-Lushnje, makina përplaset me kamionin

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pak më parë në autostradën Fier-Lushnje, në zonën e Vajkanit.

Mësohet se një kamion është përplasur me një autoveturë.

Si pasojë nga përplasja kamioni ka  përfunduar i përmbysur në pjesën anësore të rrugës.

Sakaq raportohet se fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të aksidentit.


Më shumë