Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
61 %
3.1kmh
100 %
Enj
8 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Aksident në autostradën e Fierit, s’ka të lënduar, por trafik kilometrik (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

00827cc084ffa1d195eeaf278361b62b

Një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në aautostradën e Fierit.

Një fuoristradë është përplasur me një veturë ‘Audi A3’ dhe kanë përfunduar anës rrugës duke u përlasur me trafikndarësen.

Nga përplasja e fortë fatmirësisht nuk ka të lënduar, por dy makinat e përfshira në aksident kanë shkaktuar trafik të gjatë në rrugë duke vështirësuar kalimin e mjeteve të tjera.

Edhe koha e keqe me shi ka ndikuar, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje për të bërë të mundur zbardhjen e aksidentit dhe lirimin e trafikut.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img