Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, Benzi ‘fluturon’ nga njëra anë e rrugës në tjetrën (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c1020f8ad5efac8bafa2b0a5435a811a scaled

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Durrës-Tiranë, pranë Vorës. Newsbomb.al ka siguruar pamjet e aksidentit ku janë përfshirë disa makina.

Sipas dëshmitarëve nga vendngjarja, dyshohet se mjeti i bardhë tip Mercedes Benz ka qenë duke lëvizur në krahun e djathtë të autostradës, me drejtim për në Durrës, por për shkak të humbjes së kontrollit nga drejtuesi, ka dalë në anën tjetër.

Dyshohet se në aksident janë përfshirë dy mjete të tjera, një fuoristradë dhe një tjetër makinë e vogël. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 08.00 të mëngjesit të sotëm. Policia dhe grupi i hetimit ndodhen në vendngjarje.

VIDEO:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img