Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Aksident në autostradë, shoferi përplas kalimtarin dhe largohet (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sakaq, mësohet se drejtuesi I mjetit që ka shkaktuar aksidentin është larguar nga vendngjarja.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img