Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në aksin Vlorë-Fier, dy makina bëhen “copë”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka nddhur sot në autostradën Vlorë-Fier. Fatmirësisht, përveç dëmeve materiale nuk ka viktima, vetëm lëndime të lehta.

Në aksident u përfshinë dy automjete, një tip “Toyota” me targa AA124RX dhe një mjet tip “Lifan” me targa AB010AV. Siç shihet edhe në foto, përplasja ka qenë mjaft e fortë, ku një nga automjetet ka pësuar dëmtime të shumta.

Ende nuk dihet arsyeja e aksidentit, por policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje, teksa po punon për të zbardhur shkaqet e përplasjes.  

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img