Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Aksident në aksin Tiranë-Durrës, shkak mosrespektimi i distancës së sigurisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Tiranë-Durrës. Mosrespektimi i distancës së sigurisë nga ana e drejtuesit të njërit prej automjeteve ka shkaktuar edhe aksidentin.

Për fat të mirë nuk ka patur asnjë të lënduar veç dëmeve materiale shkaktuar automjeteve. Policia është në vendgjarje , ka ndaluar drejtuesit e mjeteve si dhe është vënë në lëvizje për të normalizuar qarkullimin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img