Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Aksident në aksin Tepelenë-Memaliaj, makina përplaset me mjetin e ushtrisë, një i plagosur (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

49dc6b52eaddd44bb1150f27489808c4

Një aksident ka ndodhur në aksin Tepelenë-Memaliaj gjatë ditës së sotme, ku një person ka mbetur i plagosur.

Automjeti tip Lancia me targa AA873HS me drejtues Tritan Kondi, është përplasur me një mjet tip Jeep të ushtrisë me targa MM 017 PU.

Si pasojë e aksidentit, ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në Spitalin e Tepelenës jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë raportohet gjithashtu se mjetet e përfshira në aksident kanë marrë dëmtime të konsiderueshme.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbuluar shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img