Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
0.5kmh
40 %
Mër
18 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
26 °
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Aksident në aksin Shkodër-Hani Hotit, përmbyset makina

Lajme të ngjashëm

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Shkodër- Hani Hotit.

Mësohet se një automjet i tipit ‘Volkswagen Golf 5’ është përfshirë në aksident, ndërsa ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të një karburanti në rrugën për në pikën doganore Hani Hotit.

Shkaqet nuk dihen ende, por dyshohet Mungesa e ndriçimit dhe sinjalistikës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.


Më shumë