Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident në aksin Shijak – Hardhishte, 4 të plagosur nga përplasja e 2 mjeteve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Shijak – Hardhishtë, ku 2 automjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Bëhet me dije se “Audi” me drejtues E.P është përplasur me mjetin tip “Golf” me drejtuese O.Ç, ndërsa si pasojë kanë mbetur të plagosur drejtuesja dhe 3 pasagjerët që ishin në mjetin tip “Golf”, të cilët ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

“Me datë 31.10.2021, rreth orës 16:50, në aksin rrugor Shijak-Hardhishte është përplasur mjeti tip “Audi” me drejtues shtetasin E. P., me mjetin tip “Golf” me drejtuese shtetasen O. Ç, si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesja e mjetit dhe 3 pasagjerë të tjerë që ndodheshin në mjetin tip “Glof”, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img