Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident në aksin Prrenjas – Librazhd, autoboti përmbyset në rrugë

Shkruar nga Newsbomb
Aksident në aksin Prrenjas – Librazhd, autoboti përmbyset

Sot pasdite është shënuar një tjetër aksident në aksin Prrenjas – Librazhd, teksa një autobot është përplasur me një makinë.

Si pasojë, ka pasur vetëm dëme materiale dhe jo në njerëz. Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga Policia, por dyshohet se shkak për aksidentin është bërë moti i keq si dhe shkelja e rregullave të qarkullimit prej njërit nga automjetet.

Boti është shkëputur nga kamioni duke zënë pothuajse të gjithë rrugën, ndërsa uniformat blu po punojnë për rregullimin e trafikut.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese