Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksident në aksin Peqin-Elbasan/ Përplasen tre makina, në gjendje të rëndë një grua

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

165e4e24def33cef780f76634f68ca30

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin Peqin-Elbasan.

 

Mësohet se janë përplasur tre automjete, një i tipit Benz dhe dy tip MItsubish.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur tre drejtuesit e makinave, të cilët po transportohen me dy autoambulanca.

Raportohet se njëra prej tyre ishte grua dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

 Ndërkohë nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, policia ka mbërritur në vendngjarje për t’i zbardhur ato.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img