Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Aksident në aksin Milot-Rrëshen, humb jetën 70-vjeçarja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5c6649c3137be30ba0ae49d9d70c53cc

Një aksident me pasojë vdekjen e një 70-vjeçareje është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Rrëshen.  

Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Skuraj, ku mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin Gj.N.,është përplasur me mjetin tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin M.Sh.

Nga përplasja humbi jetën shtetësja D.N., 70-vjeçare e cila ndodhej në mjetin tip “Benz”.

Njoftimi i policisë:

Lezhë/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Milot-Rrëshen ,në vendin e quajtur “Skuraj”, mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin Gj.N.,është përplasur me mjetin tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin M.Sh.

Si pasojë e përplasjes ka marrë dëmtime duke gjetur vdekjen shtetasja D.N.,70 vjeçe, e cila ndodhej pasagjere në mjetin tip “Benz”,me drejtues shtetasin Gj.N.

Grupi hetimor ndodhët në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img