Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër, mjeti del nga rruga dhe plagosen rëndë dy persona (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër, në lagjen e ish-frutores. Mësohet se një automjet ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga, duke u përplasur me bordurat anësore.

Si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë transportuar me urgjencë në Spitalin Rajonal të Lezhës për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Në vendngjajrje ka mbërritur ambulanca dhe policia, ku kjo e fundit po punon ppër zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img