Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
68 %
4.6kmh
75 %
Sht
17 °
Die
20 °
Hën
24 °
Mar
24 °
Mër
18 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Automjeti del nga rruga dhe përfundon në arë, plagoset shoferja dhe 3 pasagjerë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë, por fatmirësisht pa viktima ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Si pasojë janë plagosur 4 persona.

Mësohet se mjeti ka humbur kontrollin dhe si rezulatat ka dalë nga rruga, duke përfunduar në një parcelë me të mbjella.

174578124 288134042767600 8927157330931269772 n 1

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të vendit të quajtur “Kryqëzimi i Gjadrit”, ku mjeti tip “Ford” me drejtuese shtetasen M.C., ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga. Drejtuesja e mjetit dhe 3 pasagjetët që po udhëtonin me të njëjtin mjet kanë marrë dëmtime dhe janë dërguar menjëherë në spitalin Rajonal Lezhë, ku edhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img