Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
60 %
2.6kmh
20 %
Mër
18 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Aksident në aksin Kuçovë-Belsh, përmbyset trajleri, dyshohet për të lënduar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Kuçovë-Belsh, ku një mjet tip “trajler” është përmbysur në afërsi të fshatit Kozarë.

Mjeti ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal, ndërkohë që dyshohet se drejtuesi i mjetit çshtë lënduar.

Autoritete ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për ngritjen e mjetit, ndërkohë që ende nuk bëhet me dije identiteti i drejtuesit të trajlerit.

“Sot , rreth orës 20:00, në vendin e quajtur Kozare, Kuçovë shtetasi A.P, duke drejtuar mjetin tip “Kamion”, ka dal nga rruga dhe është përmbysur.

Shërbimet e policisë dhe të zjarrëfikses, në vendngjarje po punojnë për nxjerrjen e drejtuesit të mjetit, pasi ka ngelur i bllokuar në mjet.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img