Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022
spot_img

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, plagosen tre persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Korçë-Pogradec.

Mësohet se dy mjete janë përplasur në afërsi të fshatit Buçimas. Si pasojë e aksidenti kanë mbetur të plagosur tre persona.

Sakaq, policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img