Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Aksident në aksin Korçë-Kapshticë, përplaset autobusi me ‘Range Roverin’

spot_img

Lajme të ngjashëm

7891f3f1615e2e463cc4ff0484a7c2b4

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Korçë-Kapshticë.

Një makinë tip “Range Rover” dhe autobusi që bënte linjën për në Greqi janë përplasur në vendin e quajtur Kryqëzimi i Plasës.

Mësohet se fatmirësisht nuk ka mbetur asnjë i plagosur edhe pse ende nuk bëhen me dije shkaqet e aksidentit.

Sakaq, policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img