Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Aksident në aksin Himarë-Dhërmi, autoboti del nga rruga, plagoset shoferi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar në aksin rrugor Himarë–Dhërmi, në vendin e quajtur “Kthesa e Vishës”.

Bëhet me dije se mjeti ka dalë nga rruga autoboti me drejtues shtetasin R. Dh., rreth 60 vjeç,  e për pasojë është dëmtuar drejtuesi i autobotit, i cili ndodhet në Spitalin e Himarës, nën kujdesin e mjekëve.

albsig

spring

Himarë/Informacion paraprak

Më datë 29.05.2022, rreth orës  11:45, në aksin rrugor Himarë–Dhërmi, në vendin e quajtur “Kthesa e Vishës”, ka dalë nga rruga autoboti me drejtues shtetasin R. Dh., rreth 60 vjeç,  e për pasojë është dëmtuar drejtuesi i autobotit, i cili ndodhet në Spitalin e Himarës, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Foto nga aksidenti:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img