Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Aksident në aksin Fier-Vlorë, makina përfundon përmbys në kanal

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në aksin e vjetër Fier-Vlorë pranë fshatit Cerkovinë.

Bëhet me dije se shoferi ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar përmbys në një kanal.

albsig

spring

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar. Policia dhe zjarrfikësja kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img