Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd, 4 të plagosur mes tyre dhe një fëmijë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident automobilistik sapo ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd në Xibrakë.

Mësohet se nga aksidenti janë plagosur katër persona, mes tyre ndodhej një grua bashkë me një fëmijë.

4 të plagosurit mësohet se janë nisur drejt spitalit rajonal të Elbasanit dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. 

Në aksin rrugor Elbasan-Librazhd janë përplasur mjeti tip Ford me “Hyundai”. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton situatën. 

 

Më shumë
spot_img
spot_img