Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
34 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Aksident në aksin Elbasan-Cërrik, mjeti humb kontrollin dhe përfundon “me kokë” në kanal (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident është regjistruar këtë mbrëmje në aksin Elbasan-Cërrik, në afërsi të fshatit Than.

Një mjet ka humbur kontrollin, duke dalë nga rruga dhe për pasojë ka përfunduar në kanal, fatmirësisht pa lëndime në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img