Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Aksident në aksin e Pogradecit, plagosen dy persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

9d474276d599c4e11573ee70e63b9783

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin Pogradec-Qafë Thanë, afër fshatit turistik të Linit.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur dy të plagosur. Dy personat janë transportuar në spital dhe mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Më shumë

spot_img