Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksident në aksin Burrel-Milot, plagosen 5 anëtarët e familjes, njëri niset me urgjencë për në Tiranë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën nacionle Burrel-Milot.

Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një makinën dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur 5 persona të një familjeje nga Dibra. Njëri nga anëtarët e familjes që është në gjendje më të rënduar është nisur me helikopter drejt Tiranës.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë shkaqet e aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img