Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Aksident në aksin Berat-Lushnjë, makina përplas për vdekje 72-vjeçarin, e lë në tokë dhe largohet nga vendngjarja

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin nacional Berat-Lushje, në fshatin Polizhan.

Bëhet me dije se një makinë ka përplasur për vdekje një 72-vjeçar, i cili po lëvizte me biçikletë. Mga ky aksident ndërroi jetë 72-vjeçari Idajet Çobo.

Shoferi dhe autori i kësaj ngjarje pas aksidentit, është larguar nga vendi i ngjarjes duke lënë të shtrir Efektivë të shumtë policie janë duke punuar për identifikimin dhe kapjen e autorit të aksidentit në tokë të moshuarin. Kanë qenë kalimtarët e tjerë që kanë njoftuar ambulancën.

Efektivë të shumtë policie janë duke punuar për identifikimin dhe kapjen e autorit të aksidentit.

Më shumë