Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Aksident me vdekje në Tiranë, makina përplas 70 vjeçarin te “Komuna e Parisit”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme te “Komuna e Parisit” në Tiranë, ku një 70 vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet.

I moshuari është transportuar me urgjencë në spital por ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

“Më datë 12.07.2022, në Komunën e Parisit, automjeti me drejtues shtetasin A. R. ka aksidentuar shtetasin F. Gj., rreth 70 vjeç, i cili ka ndërruar jetë më pas, në spital. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton Policia e Tiranës.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img