Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
5.7kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
30 °
Pre
31 °
Sht
30 °
Die
24 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

Aksident me vdekje në Thumanë, makina përplas këmbësorin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Mamurras-Fushë Krujë pranë Thumanës.

Bëhet me dije se një makinë ka përplasur për një kombësor, i cili ka humbur jetën si pasojë e plagëve të marra.

Nuk dihet ende identiteti apo mosha e viktimës. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia, për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit.

Krujë/Informacion paraprak:

Rreth orës 17:30, tek rreth rrotullimi i Thumanë Krujë, një automjet ka goditur një shtetas këmbësor ende të pa identifikuar ku si pasojë e plagëve të marra ka ndëruar jetë menjëherë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img