Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Mër
38 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
29 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

Aksident me vdekje në Rrugën e Kombit, traileri përplas BMW-në, viktima 30 minuta në automjet (DETAJE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ed40a5d001834b3bf89da80dccb2bbee

Një aksident i trefishtë me pasojë vdekje ka ndodhur në ‘Rrugën e Kombit’ mbrëmjen e sotme, në afërsi të qytetit të Rrëshenit, në aksin rrugor Milot-Rrëshen.

Një trailer është përplasur me mjetin tip “BMW” dhe me një automjet tjetër. Paraprakisht bëhet me dije se trupi i viktimës ka qëndruar për rreth 30 minuta brenda në mjet, pasi ka qenë e pamundur të nxirrej.

Policia është nisur drejt vendngjarjes dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes. Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe zjarrëfikësja që kanë bërë të mundur sharrimin e mjetit dhe nxjerrjen prej aty të trupit nga makina.

 555-5-640x1138.jpg

444-3-640x1138.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img