Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
44 %
5.1kmh
75 %
Enj
11 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Aksident me makinë plagosje me armë, tre të vdekur brenda pak orëve në Shqipëri

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

917303104ba42edae9d87a57346d6d94

Tre persona kanë ndërruar jetë në vendin tonë, në tre aksidente të ndryshme në Lezhë, Tropojë dhe Përmet.

Një 37-vjeçar nga Tropoja është vetëplagosur aksidentalisht me armë gjahu në banesën e tij dhe ka ndërruar jetë pasi ka mbërritur në spital.

Në aksin Këlcyrë-Përmet, një makinë ka përplasur një 62-vjeçar që po lëvizte me biçikletë, duke i shkaktuar vdekjen.

Ndërsa në aksin Lezhë-Milot, një makinë ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rruge, për pasojë ka ndërruar jetën një 24-vjeçar.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img