Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Aksident me makinë në Itali, humb jetën tragjikisht 22 vjeçari shqiptar (EMRI-VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a996babf644b5dac4156f80f583fd025

Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme rreth orës 14:30 në Ferrara të Italisë, ku një i ri shqiptar humbi jetën në aksident me makinë.

Viktima është një 22 vjeçari Gevis Muhaj që banonte në San Biago të Argentas. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane.

22 vjeçari po udhëtonte me makinën e tij kur humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një pemë anës rrugës.

Fatkeqësisht i riu humbi jetën në vendin e ngjarjes, pa u tranpsortuar drejt spitalit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img