Aksident me makinë në Itali, humb jetën tragjikisht 22 vjeçari shqiptar (EMRI-VIDEO)

Publikuar tek: rajon, më 22:12 29-11-2020 Aksident me makinë në Itali, humb jetën tragjikisht 22 vjeçari shqiptar (EMRI-VIDEO) Gevis Muhaj, 22 vjecari qe humbi jeten ne aksident

Një ngjarje e rëndë ndodhi mesditën e sotme rreth orës 14:30 në Ferrara të Italisë, ku një i ri shqiptar humbi jetën në aksident me makinë.

Viktima është një 22 vjeçari Gevis Muhaj që banonte në San Biago të Argentas. Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane.

22 vjeçari po udhëtonte me makinën e tij kur humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një pemë anës rrugës.

Fatkeqësisht i riu humbi jetën në vendin e ngjarjes, pa u tranpsortuar drejt spitalit për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Festë e madhe për Vetëvendosjen, Shpejtim Bulliqi zgjidhet në krye të Komunës së Podujevës
Arrestohet këngëtari i njohur grek Notis Sfakianakis, policia i gjen në makinë KOKAINË dhe ARMË »
Article Logic
Execution time: 0.011411905288696
array(1) { ["section"]=> string(88) "aksident-me-makine-ne-itali-humb-jeten-tragjikisht-22-vjecari-shqiptar-emri-video-229577" }