Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
18 %
1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Aksident me makina LUKSOZE në Lushnjë, dy Benz-at shpëtojnë mirë, Audi 100.000$ bëhet ‘copë’ (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

08f7e93e02640d832e7615fcea70eff1

Një aksident i trefishtë ka ndodhur sot në Kolonjë të Lushnjës.

Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën, një Benz CLA me vlerë 30.000$, një Benz E Class me vlerë 5000$ dhe një Audi R8 me vlerë gati 100.000$.

Fatmirëisht nuk ka njerëz të lënduar, por siç shihet nga pamjet mjetet janë dëmtuar shumë. Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i përplasjes, por dyshohet shpejtësia dhe parakalimi i gabuar.

Policia shkoi në vendngjarje dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img