Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksident me makina LUKSOZE në Lushnjë, dy Benz-at shpëtojnë mirë, Audi 100.000$ bëhet ‘copë’ (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
Pamje nga aksidenti

Një aksident i trefishtë ka ndodhur sot në Kolonjë të Lushnjës.

Tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën, një Benz CLA me vlerë 30.000$, një Benz E Class me vlerë 5000$ dhe një Audi R8 me vlerë gati 100.000$.

Fatmirëisht nuk ka njerëz të lënduar, por siç shihet nga pamjet mjetet janë dëmtuar shumë. Nuk dihet se cili ka qenë shkaku i përplasjes, por dyshohet shpejtësia dhe parakalimi i gabuar.

Policia shkoi në vendngjarje dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e aksidentit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese