Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Aksident masiv te mbikalimi i Kamzës, plagosen dy persona, makina luksoze bëhet copë (FOTO-VIDEO NGA VENDNGJARJA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

99955157d289f28c5f595302d827bcd6

Një aksident masiv ka ndodhur pak më parë te mbikalimi i Kamzës, ku 4 makinë janë përplasur keq.

Në aksident është përfshirë një kamion, i cili është përmbysur, një makinë luksoze e kuqe dhe dy makina të tjera me dëme të vogla.

Raportohet se si pasojë kanë mbetur dy persona të plagosur, emrat e të cilëve ende nuk bëhen me dije.

Siç shihet edhe nga fotot, makina luksoze është bërë copë nga përplasja e fortë, por fatmirësisht shoferi ka arritur të dalë nga automjeti para se ai të ndahet më dysh.

Ndërkaq, policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

58679436_177469979817262_1352365328973168640_n.jpg

58812183_429296934325003_7678250375228424192_n.jpg

59522487_285516042396810_4340324010366599168_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img