Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Aksident masiv në Tiranë-Durrës, përplasen 6 makina, trafik kilometrik (Pamje nga vendngjarja)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur sot në mbrëmje në autostradën Tiranë-Durrës.

a.jpg

Në fotot e siguruara nga Newsbomb.al shihet se në aksident janë përfshirë 6 makina, një Mercedes Benz ML, Ford Kuga, Audi Q7, Audi A6, një Toyota dhe një një makinë tjetër.

b.jpg

Në pamje shihet se shkak i aksidentit është bërë Toyota e bardhë e cila ka goditur nga pas Fordin e zi, të dyja me targa italiane.

c_copy.jpg

Kësisoj është krijuar një aksident ‘domino’, pasi Fordi ka goditur nga pas një Audi, e ky i fundit ka goditur po një tjetër Audi. Makina e fundit e aksidentuar që ka përfunduar anës rruës është Benzi ML e zezë.

e.jpg

Fatmirësisht nuk ka persona të lunduar, vetëm dëme materiale. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet që çuan në këtë aksident masiv me 6 makina.

f.jpg

Lexo edhe: Aksidenti masiv me 6 makina në Tiranë-Durrës, këngëtarja Fifi ishte brenda njërës prej tyre, ja si është gjendja e saj shëndetësore (FOTO)

 Lexo edhe: Tjetër aksident i rëndë në hyrje të Durrësit, “paralizohet” autostrada (Foto)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img